katarzynabehnke@gmail.com
u.libergal@czasnaterapie.pro
jol.skoczylas@gmail.com
behnke.piotr@gmail.com

Psychiatra

Psycholog, Psychoterapeuta


Katarzyna Behnke

Katarzyna Behnke-Szymańska

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, psycholog, psychoterapeuta PTP

Psychoterapeuta Jelenia Góra

607 431 155

Z wykształcenia jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Po studiach ukończyłam Szkołę Psychoterapii Uzależnień, przeszłam staż oraz liczne superwizje, po czym uzyskałam Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień. Poza tym ukończyłam 4-letni Kurs Psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Stale się szkolę i odbywam superwizje.

Pracę rozpoczęłam w 2012 roku na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego w Legnicy oraz w Ośrodku Leczenia Uzależnień w Miłkowie, gdzie pracuję nadal. Pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego w Chojnowie i Jeleniej Górze, Poradni Leczenia Uzależnień w Złotoryi, na Oddziale Dziennym w Jeleniej Górze.

Aktualnie prowadzę Gabinet Prywatny, pracuję w Ośrodku Leczenia Uzależnień w Miłkowie oraz prowadzę warsztatowe grupy psychoterapeutyczne dla osób uzależnionych. Przyjmuję osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, hazardu, Internetu, a także z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, psychotycznymi, DDA, osoby współuzależnione, z syndromem PTSD oraz osoby mające trudności w relacjach czy komunikacji.

Koszt psychoterapii indywidualnej: 100 zł
Koszt psychoterapii par: 120 zł

607 431 155
Jolanta Skoczylas

Urszula Libergal

CERTYFIKOWANY SPECJALISTA PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ,  PSYCHOTERAPEUTA PTP

PSYCHOTERAPEUTA JELENIA GÓRA

607 431 243

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam kierunek Resocjalizacja na Uniwersytecie Zielonogórskim (Wydział Pedagogiki Socjologii i Nauk o Zdrowiu).

Ponadto ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej w Centrum Szkoleń i Psychoedukacji Instytutu Psychologii Zdrowia PTP, Szkołę Psychoterapii Uzależnień. W roku 2010 uzyskałam Certyfikat Psychoterapii Uzależnień.

Jestem absolwentem 4—letniego Kursu Psychoterapii w Krakowie akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Obecnie przygotowuję się do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuję pod stałą superwizją indywidualną oraz grupową u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego i Psychiatrycznego oraz superwizora Psychoterapii Uzależnień.

Od 2009r. jestem związana z Ośrodkiem Leczenia Uzależnień w Miłkowie, gdzie pracuję z osobami uzależnionymi od środków psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, dopalacze, leki), hazardu, internetu, seksu, pornografii.

Od 2013 roku pracuję w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Jeleniej Górze w Poradni Leczenia Uzależnień. W obu placówkach prowadzę zarówno terapię grupową jak i indywidualną. W Gabinecie Prywatnym przyjmuję osoby w kryzysach życiowych, z zaburzeniami emocjonalnymi, lękowymi, depresyjnymi, odżywiania, a także uzależnione, współuzależnione, DDA (dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych i alkoholowych); trudnościami w relacjach i komunikacji.

Na co dzień pracuję w terapii indywidualnej z osobami dorosłymi. Mam też doświadczenie w terapii par i małżeństw.

Koszt psychoterapii indywidualnej: 100 zł
Koszt psychoterapii par/małżeństw: 120 zł

661 666 767
Jolanta Skoczylas

Jolanta Skoczylas

Psycholog kliniczny, certyfikowany psychoterapeuta PTP

Psycholog Legnica

Psycholog Jelenia Góra

Psycholog Złotoryja

607 431 243

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego od 1984 roku. 24 lata pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi, w tym 12 lat jako kierownik Oddziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i następnie przez 6 lat jako kierownik Oddziału Psychiatryczno – Rehabilitacyjnego.

Od stycznia 2009 r. do czerwca 2013 r. pełniłam funkcję koordynatora psychologów w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, pracowałam w Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym i Hematologicznym.

Odbyłam szereg szkoleń z zakresu psychoterapii m.in. w konwencji Gestalt, behawioralno - poznawczej, psychodynamicznej, systemowej, Ericksonowskiej (łącznie ponad 1600 godzin), a także w szkoleniach superwizyjnych.

W 2003 roku uzyskałam tytuł specjalisty psychologii klinicznej, a w 2005 roku certyfikat psychoterapeuty PTP.

Obecnie pracuję w Gabinecie Prywatnym w Legnicy, Złotoryi i Jeleniej Górze.

Zajmuję się leczeniem zaburzeń lękowych, depresyjnych, psychotycznych, odżywiania, a także rozwiązywaniem problemów małżeńskich, par i rodzin.

Koszt psychoterapii indywidualnej: 120 zł
Koszt psychoterapii par/małżeństw: 150 zł
Koszt psychoterapii rodzin: 160 zł

607 431 243
Psychiatra Piotr Behnke

Piotr Behnke

Specialista Psychiatra

Psychiatra Legnica

Psychiatra Jelenia Góra

Psychiatra Złotoryja

605 822 278

Jestem specjalistą psychiatrii oraz specjalistą terapii uzależnień. Posiadam bogate, ponad 45-letnie doświadczenie pracy w lecznictwie psychiatrycznym: szpitalnym, ambulatoryjnym oraz w gabinecie prywatnym.

W latach 1993-2004 byłem dyrektorem i ordynatorem Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Złotoryi. Lata 80. to czas, gdy na terenie województwa legnickiego organizowałem liczne kluby abstynenta. Dzięki moim staraniom powstał w Bolanowie jeden z pierwszych w Polsce Ośrodek Terapii Uzależnień. Zorganizowałem również modelowy hostel dla osób uzależnionych od alkoholu w Radzimowicach. Zorganizowałem w Specjalistycznym Wojewódzkim Szpitalu w Legnicy modelowy oddział psychiatryczny.

Pracuję jako psychiatra w Poradni Zdrowia Psychicznego w Złotoryi oraz w Chojnowie, w Ośrodku Leczenia Uzależnień w Miłkowie oraz prowadzę Specjalistyczną Praktykę Lekarską w Legnicy, Złotoryi oraz Jeleniej Górze.

Posiadam szereg certyfikatów potwierdzających umiejętności w zakresie diagnostyki i terapii zaburzeń nerwicowych, depresji i innych zaburzeń psychicznych oraz uzależnień.

Jako psychiatra z wieloletnim doświadczeniem, mający w trakcie swojej praktyki kontakt z różnymi przypadkami - jestem w stanie zdiagnozować szereg zaburzeń oraz zaproponować właściwą, skuteczną terapię. Jednocześnie jako specjalista w swojej dziedzinie rozumiem, że każdy pacjent jest inny i wymaga indywidualnego podejście. Psychiatra musi umieć dostosować się do potrzeb i specyfiki problemu, z jakim przychodzi do niego pacjent. I to zawsze stawiam na pierwszym miejscu.

Koszt wizyty diagnostycznej: 120 zł
Koszt wizyty terapeutycznej: 100 zł
Koszt wizyty kontrolnej: 80 zł

605 822 278