behnke.piotr@gmail.com
jol.skoczylas@gmail.com
katarzynabehnke@gmail.com

Psychiatra

Psycholog, Psychoterapeuta

Psychiatra Piotr Behnke

Piotr Behnke

Specialista Psychiatra

Psychiatra Legnica

Psychiatra Jelenia Góra

Psychiatra Złotoryja

605 822 278

Jestem specjalistą psychiatrii oraz specjalistą terapii uzależnień. Posiadam bogate, ponad 45-letnie doświadczenie pracy w lecznictwie psychiatrycznym: szpitalnym, ambulatoryjnym oraz w gabinecie prywatnym.

W latach 1993-2004 byłem dyrektorem i ordynatorem Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Złotoryi. Lata 80. to czas, gdy na terenie województwa legnickiego organizowałem liczne kluby abstynenta. Dzięki moim staraniom powstał w Bolanowie jeden z pierwszych w Polsce Ośrodek Terapii Uzależnień. Zorganizowałem również modelowy hostel dla osób uzależnionych od alkoholu w Radzimowicach. Zorganizowałem w Specjalistycznym Wojewódzkim Szpitalu w Legnicy modelowy oddział psychiatryczny.

Pracuję jako psychiatra w Poradni Zdrowia Psychicznego w Złotoryi oraz w Chojnowie, w Ośrodku Leczenia Uzależnień w Miłkowie oraz prowadzę Specjalistyczną Praktykę Lekarską w Legnicy, Złotoryi oraz Jeleniej Górze.

Posiadam szereg certyfikatów potwierdzających umiejętności w zakresie diagnostyki i terapii zaburzeń nerwicowych, depresji i innych zaburzeń psychicznych oraz uzależnień.

Jako psychiatra z wieloletnim doświadczeniem, mający w trakcie swojej praktyki kontakt z różnymi przypadkami - jestem w stanie zdiagnozować szereg zaburzeń oraz zaproponować właściwą, skuteczną terapię. Jednocześnie jako specjalista w swojej dziedzinie rozumiem, że każdy pacjent jest inny i wymaga indywidualnego podejście. Psychiatra musi umieć dostosować się do potrzeb i specyfiki problemu, z jakim przychodzi do niego pacjent. I to zawsze stawiam na pierwszym miejscu.

Koszt wizyty diagnostycznej: 120 zł
Koszt wizyty terapeutycznej: 100 zł
Koszt wizyty kontrolnej: 80 zł

605 822 278
Jolanta Skoczylas

Jolanta Skoczylas

Psycholog kliniczny, certyfikowany psychoterapeuta PTP

Psycholog Legnica

Psycholog Jelenia Góra

Psycholog Złotoryja

607 431 243

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego od 1984 roku. 24 lata pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi, w tym 12 lat jako kierownik Oddziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i następnie przez 6 lat jako kierownik Oddziału Psychiatryczno – Rehabilitacyjnego.

Od stycznia 2009 r. do czerwca 2013 r. pełniłam funkcję koordynatora psychologów w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, pracowałam w Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym i Hematologicznym.

W 2009 roku byłam pracownikiem Polskiego Instytutu Ericksonowskiego - filii Wrocław.

Odbyłam szereg szkoleń z zakresu psychoterapii m.in. w konwencji Gestalt, behawioralno - poznawczej, psychodynamicznej, systemowej, Ericksonowskiej (łącznie ponad 1600 godzin), a także w szkoleniach superwizyjnych.

W 2003 roku uzyskałam tytuł specjalisty psychologii klinicznej, a w 2005 roku certyfikat psychoterapeuty PTP.

Obecnie pracuję w Gabinecie Prywatnym w Legnicy, Złotoryi i Jeleniej Górze.

Zajmuję się leczeniem zaburzeń lękowych, depresyjnych, psychotycznych, odżywiania, a także rozwiązywaniem problemów małżeńskich, par i rodzin.

Koszt psychoterapii indywidualnej: 120 zł
Koszt psychoterapii par/małżeństw: 150 zł
Koszt psychoterapii rodzin: 160 zł

607 431 243
Katarzyna Behnke

Katarzyna Behnke

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, psycholog, psychoterapeuta PTP

Psychoterapeuta Legnica

Psychoterapeuta Jelenia Góra

Psychoterapeuta Złotoryja

607 431 155

Z wykształcenia jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Po studiach ukończyłam Szkołę Psychoterapii Uzależnień, po czym uzyskałam Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień. Ukończyłam 4-letni Kurs Psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Pracę rozpoczęłam w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego w Legnicy oraz w Ośrodku Leczenia Uzależnień w Miłkowie, gdzie pracuję nadal. Od 2014 roku pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Chojnowie i w Poradni Leczenia Uzależnień w Złotoryi.

Gabinet prywatny prowadzę od 2013 roku. Przyjmuje osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, hazardu, Internetu, a także z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, psychotycznymi, DDA, osoby współuzależnione oraz osoby mające trudności w relacjach czy komunikacji. Wystawiam też opinie psychologiczne.

Koszt psychoterapii indywidualnej: 100 zł
Koszt opinii psychologicznej: 80 zł

607 431 155